02.07.2013 Pärnu rand. Fanatic Falcon112, Loft Blade 6,3 ja 8,3

Kaugelt nurga mehed ikka esimesed, nii me Mihkliga magusama tuule riisusime hommikul. Kuna kaheksase purjega on iga päev surfata saanud, siis sai täna kuuest purje proovida ja paar esimest tundi oli päris hea. Peale ühteist tulin kaldale, sest augud tulid tuulele sisse, panin igapäevase 8,3 purje, laud ikka sama 112 Falcon, seni veel eesti kiireim. Kaldale oli ka teisi surfareid tekkinud, nii lohesid, kui purilaudureid.
Paar tundi sai kaheksasega kütta, seltsis Peterson, kellele õpetasin glissis sõitu, hakkas tulema. Tasapisi olen selle aasta Falconiga sõbraks saamas, kui algus pildus ja trampis ta , mis kole, siis nüüd hakkab taltsamaks muutuma. Kui senised slaalomlauad Manta, Isonic ja ka vanem Falcon on olnud „ roni selga ja pane“, siis uuel seda tunnet polnud. Alles nüüd tunned, kui mugav ja hea ta on, samas ülikiire, 112 laua kohta 57km/h on üsna hea meie tsopis, aga teistele ma ei oska soovitada, sest laud on hea:)
Pisikest nurinat on tekitanud meie „piraat.ee“ sümboolika – teadmiseks plaanis on pealuu asemel mikihiire pea ja kontide asemel Z uimed, aga sõna piraat on ise igati auväärt nimi nagu Raja Teele juba ütles „Nimi ja amet ei riku meest, …“ ja röövitakse meid igal sammul kasutades selles palju ilusamaid sõnu. Lisaks parkimisteenust ei osuta, õlut siidrit ei paku ja lambakarja ei vaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga