Häädemeeste WSW 8-12m/s , Fanatic Falcon 112 , Loft Blade 6,3.

Seda päeva sai kaua kaua oodatud.
Püüan kirjutada aeglaselt ja tõlkega – on probleeme ei jõuta nii kiiresti lugeda ja ei saa karu, see tähendab kiiretest asjadest tulebki aeglaselt kirjutada ja aru saada.
Hommikul olin nagu eesel kahe heinakuhja vahel või nais(t)emees mitme pere vahel – ei tea kuhupoole minna. Otsus langes siiski Häädemeeste kasuks, lootuses, kui on tuulisem saab ka mõne kiire otsa teha. Häädemeeste on ilus koht, põhimõtteliselt lohede maapealne taevas, paraku purilauaga nii mitte. See osa, kus lohed sõidavad on madal ja polnud parem tänagi, mina oma 20cm uimega ei teinud seal midagi ega polnud ka vajaliku tuult. Vahetasin laua ja läksin päris merele, tuul oli seal hea ja märkamatult möödusid kaks tundi. Proovisin veel korra speedikaga, aga ei midagi, uim põhjas kinni samal ajal, kui lohed lõbusalt mööda kihutasid. Sellegipoolest tore päiksepaisteline päev värskes looduses ja hea oli taevani.
Jutu pikenduseks veel autodest, tunnistan ausalt neist ei tea ma midagi. Kord oli mul punane auto, märkasin seda alles siis, kui sõber rannas märkis, miks peab inimesel punane auto olema. Ma ei osanud selle peale mõeldagi ega oska tänapäevani, miks peaks ma auto värvi peale mõtlema – tuul sellest paremaks ei lähe. Teavad ju kõik, et sõidan autodega, mis reeglina ei maksa rohkem, kui hea poom ja ometi tuleb mul piisavalt surfitunde. Sedagi teavad kõik, et vajalikud asjad tulevad inimeseni ise ja iga uus elu õppetund saab eelmisest raskem olema.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga