Treimani NW 8-12m/s

Läks tuuli-seks ega surfarid pole kaamlid, kes võivad kaks kuud joomata st. tuuleta olla.
Muidugi need rõõmsad ja värvilised windguru pildid, mida kergeusklikud surfarid üles riputavad – need on, kui präänikud lapsele, et ta parem laps oleks. Samasugused on ka valimisreklaamid, tule eile meile, võta homsed ajalehed kaasa.
Siiski tuleb olla kahe jalaga maapeal, pea pilvedes. Tänane surf koos Margoga Treimanis – Treimani nagu nimigi ütleb on kolme mehe küla st. Erkki oli ka. Tuul hea, mõõtma ei pidanudki, kohe oli selge, et kuuskolme ilm, et te teaks, siis kümne metra kanti. Kõige magusam oli see, et midagi pole vahepeal kaduma läinud, vesi soe nagu piilupardi vannis, see oligi esmane.
Esimese otsa tõmbasin kohe lätti, veendumaks, kas on ikka nii nagu räägitakse – oli, küsige kuidas. Kuigi olin ülevalpool vetevana madaliku, oli heameel allpool margo purje näha ja Erkki lohe. Samas hull lugu on see, et peale seitset kisub juba hämaraks ja polnud tahtmist Suure Peetri ja teiste kohalike kividega maadlema hakata.
Lõpetu-seks võiks panna homse ja ülehomse värvilise tuuleprognoosi, aga „tark ei torma“ reegel number üks filmist „Riskikuller“.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga