Pärnu rand. S 10-15m/s

Ei uskunud ma hülgejuttu, et “jube soe on”, panin igaksjuhuks kinda kätte, kuigi kuningas ütles st. oma silm, et mere oldi suisa paljapäi ja paljajalu – teada, kes öösel vetsu vahet jooksevad ja kelle munad homme valutavad, peast ei räägigi.
Peale esimest triipu viskasin kindad minema ja leotasin end jahutu-seks või siis soojendu-seks merevees – palav oli. Palavaks tegi asja tuul, sett oli 112 ja 6,3, täis lennuks, esimesel triibul viskas juba 55km/h ega lihtne polnud nagu metsiku mära seljas.
No-jah oludest siis, hea järgmine aasta vaadata ja meenutada. Randa jõudes olid mõlemad parklad autosid täis nagu oleks suvi. Rannas surfareid mustmiljon st. paarsada lohe käis vist päeva jooksul läbi, maks momendil võis sadakond lennus olla. Purilaudureid vast paarkümmnend päeva peale, nii see suhe kipub olema, et ühe purihamba peale tuleb kümme lohet. Loen üles need tublid keda nägin või koos merel olime, Alo, Matti, Tommm, Lemps, Marek, Sven, Annika, Rait ja veel peoga kelle nimed pole meelde jäänud.
Merel oli muidugi tore, kõikse parem suund Pärnu jaoks, muuli juures ilusad Lainekesed. Peagi pidin 112l. väiksema vastu vahetama, milleks oli muidugi 68l. speedikas. Sellega on ka merel laines jumalast ok kihutada, hea lihtne tsaibida ja pautida, kui tuult on – tuult oli, sest peagi kobisid enamus maha, rääkides, et palju ja siiski peab tõdema, et pole suvi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga