Häädemeeste W10-15 m/s Speed

Järjekordne speedipäev häädemeestel.
Kuigi eile sai kõigiga kokkulepitud, siis täna oli kohal ainult Peep. Võibolla selleks, et tuul oli hommikune ja rannas olime juba kell kaheksa hommikul. Ilm mõnusalt soe, see tähendab jumalst normaalne ei mingit pakkimist ega lisa soojendus värki särki.
Tavapärane speediset, Fanaticu speedikas ja 6,3 Loft. Jõudsin tiba enne vette ja sai mõlemad speedi pooled läbisõidetud, algul tundus lohespot magusam. Kahjuks ei jõudnud ma Peepu kividega tutvustada, kuid Peep ise seltsiv poiss ning tegi ise juba esimesel triibul nendega sõprust. Mingi aeg tuul pisut rohkem keeras läände, siis sai tagumisse speedispoti sõita. Polnud sealgi häda midagi, Peep sai sealgi kividega sõbraks.
Kiirusest ka – nohmaeitea, külgtuules justkui oli, aga kui kukkusid speedi, siis sai jäi puri tühjaks. Kepsu näitajad tavapärased nagu viimased sõidud on olnud, juurde ei ole midagi tulnud, ikka ei ole endast mööda saanud, teiseks ka ei jääks.
Mis veel kiirusest – heameel , et paljud, isegi kõige jäärapäisemad on arusaanud, et kiirust peab ja saab sõita selleks mõeldud varustusega, aga arenguruumi on veel palju ja paljudel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga