Papiniidu SW 9-13m/s Fanatic Falcon 68l. Loft Blade 6,3 soojendu-seks GUL

Jah – läksin hommikul kohe randa, juba huvi pärast, et näha, mis-kus-kellega?
Ajaviideks rigasin surfikama, vesi oli pea Kalevi puiesteeni st. see tee, mida mööda te eile randa sõitsite oli täiega vee all, ka eilses võistluste parklas oli põlvist saadik vesi. Veetõus oli 149,6cm., koplid, kus loomad, olid täiega veeall, veistest paistsid peanupud, algul vaatasingi, et hülged. Mereinstituudi omad pakkusid veetõusuks 120cm algselt, hiljem parandasid 130 peale, eksisid 20cm., ise pakkusin 150 eksisin 0,4mm.
Stardida sai heinamaalt, kus muidu lehmad paterdavad ja pilliroogu nosivad. Kahjuks ujus vees meeletus koguses igasugust mereheina ja muidu heina ning pilliroogu. Pealegi polnud siledat vett kuskil, nii oligi, et tulin tagasi ja lükkasin sõidu õhtuks.
Pealelõunat mereveetase juba langes, autoga sai parklasse. Rigasin tavapärase speediseti, speedikas ja 6,3 Blade. Kuigi vesi oli veel kõrge ja käis joomadest üle, siis laine enam sisse ei jooksnud ja kihutada sai. Juba esimene triip oli eilsest võistlustulemusest parem, tuul siiski külgtuul ja langevas trendis. Siiski saagisin pimedani välja, ilm oli ilus ja üksi kõige parem – hea iseenesest, pole seda ärapanemist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga