Papiniidu. SSW-SW 10-15m/s Speedipäev

MXR UFO 003
Tänaseks olid Pärnu speedispoti kutsutud eesti kiiremad ja lõbusamad purilauamehed.
Ilm sügiseselt ilus tuuline, ainult mina ei tea, mismoodi seda mereveetaset ennustatakse ikka panevad paarikümne sentimeetriga puusse. Nii oligi speedispotis poolemeetrine laine, aga tuul oli hea ja kimada sai. Kes siis kohal olid, 2013 aasta kiirem mees Toomas Mölder, 2013 tunnirekordi omanik Toomas Kasenurm, 2013 aasta kiireim ja parim tüdruk Annika Valkna isaga, nojah meie ka Lempsiga. Need inimesed oli kohal selleks, et nemad oskavad normaalselt sõita – ei sõida teistele ette, ei trügi vahele ja ei vingu. Kordagi pole ma kuulnud, et Mölder oleks peale võistlust virisenud, heameel, et keegi midagi teeb, need virisejad võtavad ju viimasegi tahtmise midagi teha.
See selleks, olime Toomastega üsna varajased, siis oli veel tuulesuund sobiv, samas veetase kõrge. Hiljem veetase langes, kuid tuulesuund läks külgtuuleks. Meie Tommm jäi pikapäevarühma kuna valetasime talle sõidetust suuremad numbrid, kes see tahab siis hapupiimane olla. Ma õhtul käisin veel vaatamas, kui ta ära ei ole tulnud, siis kimab ta siiamaani.
Millega täna siis kimati, eks ikka MXR uimedega, laenasin Möldrile ka ja tulemus paranes märgatavalt. Edasi läks sama uim veel Valknatele alla, millega Annika sõitis end eesti kiiremaks naiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga