Papiniidu. S10-15m/s Speed

Tänane päev läbi minu silmade. Juba eile leppisime Lempsiga kokku, et oleme hommikul vara kohal. Seda seks, et pisut kohandada speediala, nii olingi varakult kohal, kaasas vikat. Oma imestuseks nägin mai rajooni kõnniteel seiklemas üht kaubikut, sellest hiljem.
Kuna tuult veel polnud ja suundki oli kuskilt külje pealt, siis asusin tööle, et hoovõtu maa pikemaks saada. Ja sealt ta tuligi eesti Dunkerbeck Erno näol, surusin talle kohe vikati pihku, et külm ei hakaks, tubli mees tööd ei pelga. Tasapisi kosus tuul ja suundki muutus paremaks, Lemps ja Erno asusid proovima. Tegelikult olin ma loobumas, läksin vikatit ja jopet ära viima ning tulin juba laua järgi, igaksjuhuks proovisin, kohe tuli mingi 65avg.. Nüüd enam ei saanud jätta, järgmine ots 67, siis 68 ja maks üle 70. Samas muutus tuulesuund juba külgtuuleks ja varsti juba sõitsime paremaga kiirust. Sellegipoolest jõudsin paar kiiret otsa teha, Erno pani nagu õmblumasin edasi tagasi, sellest ka parem tulemus:)
Lõpetuseks – seda mai jalakäijate teed teame me küll, kuid see on siiski jalakäijatele ei tahaks, et inimesed surfareid pahatahtlikult vaataks. Lääne tn. parkla on tehtud inimestele, kel merele asja st. võime seal oma kodinad maha laadida ja merele kobida, kuid keegi pole pahandanud, kui auto kogu merel oleku aja seal on. Alati võib kohalike käest üle küsida, mis, kus.
Tänasega muutus ka eesti selle aasta kiirusemeister, juhtima läks Erno, Tomi ees, tulemas on veel paar tuulist ilma.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga