Kolm kuningat.

Muru niidetud ja hommikul nagu eesel kolme heinakuhja vahel.
Alustasin esimesest, kepikõnd Beniga mööda võiste luitemetsa, see hea saab mootori tööle. Tuul aina paisus, metsas puud kriuksusid tuules nagu oleks juttu ajanud.
Teiseks heinakuhjaks oli surf, taaskord pärnus, aga peale läksin lääne tn. pikenduselt. Tuul umbes sama tugev, kui eilegi, kui suund pisut paremaga. Mais tundus isegi üna sile, kuid ei viitsinud kiirust proovida, niisama ka hea. Kahjuks polnud mul täna teisi purilauamehi seltsiks, krüssasin pärnu randa, kus ainult lohed pidu pidasid. Täna ja eile sai sõidetud mxr uimega, panin pisut pikema speediuime ja ei mingit probleemi merel laines sõiduga, krüss olemas, kontroll samuti ja kiirus hea. Kiirust iseenesest olen 18-20cm sõitnud, siis täna oli 24cm ufo wide.
Kolmandaks heinakuhjaks oli jõulumäe suusarada. Sõprade käest kuulsin, et päeval oli rajahooldust tehtud – ei saanud minemata jätta. Suusk jäigi pimeda peale ja pimedas tundub kõik hea veel parem ja kole ilus:) Tegelikult oli päriselt hea hea, tõsi hooldatud oli lühem ring, aga see ongi suusatatav, teine osa on tõus ja laskumine. Jõulumäe omad lubasid seniks kuni kunstlund jagub rada hooldata ja korras hoida.
Vaat sellist talve me tahtsimegi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga