+ 6,8

Hommikul oligi treener hammastega kintsus kinni, tuli minna. Tegelikult leppisime Mattiga eile kokku, et pool üheksa jõulumäel.
Oli veel poolpime, see on sama, mis poolkõva, aga tasapisi läks valgemaks, suusarada oli see-eest kõva, võiks öelda libe. Hämmastav seejuures jälle see, et termomeeter näitas staadionil +6,8 sooja. Unustasin Margo tuli ka meie punt. Matti arvas, et jube hea ilm , õhuniiskus 110%, see tähendab mootor peaks hästi töötama, mis see inimene teistmoodi on, kui automootor.
Margol paistis hea päev olevat, sest koguaeg ta maast midagi leidis, meile ei öelnud mida. Jah – eks seks saab käia, et tänaseid tegemisi ei saa homme enam teha ega eilseid asju täna. Isajänesest on lihtne, lükkad hoo sisse ja ülejäänud tuleb inertsist, lihtne füüsika. Lõpetasime, kui Matti kepil käepide küljest tuli, muid oleks tänaseni tiirelnud, aga kui kepil käepide pole ei saa keppi kätte võtta, rääkimata lükkamisest. Küljest tuli käepide seks, et lükkas kepi jääprakku ja väljatõmmates rebis selle küljest, hea, et käsi külge jäi.
Räägitakse, et homme jälle surfiilm.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga