Matemaatika.

Matemaatiliselt, üks pluss üks on kaks, aga üks kord üks on ikka üks st. terves kehas terve vaim või vastupidi terve vaim terves kehas – kokku on see üks ja seesama.
Niipalju matemaatikast, nüüd temaatika juurde. Pean üles tunnistama eilne suusk jäi vahele, ukse vahele, sõime Tommmiga ja Kristeliga jäätist, mis pole doping ega sisalda mingeid molekule, teadmiseks aine koosnebki molekulidest, see on juba demagoogia, samas nemad käisid suusatamas.
Kõik tegemata tegemised tuleb homse varna riputada, mis on täna, seks ka täna hommikul esimesena suusarajal. Suusarada eilsest peltonen kapist veel higimärg, aga lippas hästi algul. Kolmanda ringi aegu jäi üks poola poole teel olev loctite lumepilv, mis oleks poolamaal ilusti tuubidesse pandud ja superattacki nime all müüki läinud, jõulumäe mändidesse kinni ja pudenes maha. Arvata oli, et see muutis libisemist, samas väga aeglaselt ka ei tohtinud liikuda, muidu oleks kinni jäänud. Peagi see tahenes ja sai taas normaalselt sõita, kuskil viienda kuuenda ringi aegu hakkas mingeid lapsi rajale pudenema, kel olid suusa alla pandud. Hiljem parklas selgus neid oli suisa kaks suurt bussitäit. Kerge neil ei olnud, päris suusatamine erines telekast nähtust, tõusudest mindi roomates ülesse või võeti suusad hoopis jalast ega need laskumisedki kergemad olnud, paistis, et kukerpallistiil oli levinum.
Hommikune taks seitse pöialpoissi kulges rahulikult, õhtul magustoiduks kümme väikest neegrit.
Ilmselt järgneb – päev veel noor nagu minagi.
Õhtul siiski kümne neegri asemel „viis olümpiarõngast“ 3,75-st, koos päevase kepikõnniga venitab 55 välja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga