Ikka Speed Pirate.

http://www.kitezone.ee/upload/speed2014.html
Täna oli koos piraadi kriisikomisjon, mida teha saarlastega speedpiraadil, kas kuulutada saarlased omaette rassiks või klassiks:)
Teistele teadmiseks Speed Pirate ei ole mingi alternatiivvõistlus epl raames korraldatavale meistrivõistlustele, tegu on nn. kiirus mitmevõistlusega lohedele ja purilaudadele, kus väljundivõimalus on suurem, huvitavam ja kasulikum:) Kiirusvõistluse propageerimiseks oleme väljapannud auhinnad kuu parimatele, lisaks eraldi distantside parematele. Arvesse lähevad siiski ainult juhendis nõutava kepsuga GT31 sõidetud tulemused, samas keegi ei keela teil enda võimekuse nägemiseks üleslaadida telefoni või mingi muu gps seadmega sõidetud tulemust. Tulemuste edetabelis kajastub gt31 sinisena, muu tulemus hallina, tulemused vaatab üle Jack Sparrowi isiklikult.
Jälgi piraati!
Täna jõulumäel olud hoopis teised, rada hooldatud ja lumi valge, lumi mõnus sõmer, eilne ununes kohe. Kohal oli ka eesti kaitsevägi, kus õpetati sõdurpoistele suuskamist ja muu särki värki. Sõdurpoisid olid kohal ka eile, eile oli isegi lõbusam, sest siis olid neid igalpool kummuli, mõni hästi lumepalliks moondununa. Täna tähistasid ainult mõnusad lohud nende maandumispaiku. Tahtmine oli täna teha pikem suusapäev, kui äkki helises telefon, mille olin kogemata tasku unustanud (õnneks), sest olin ka olümpia täiesti unustanud. Sõber Marko, kes juba teist nädalat haige tahtis panuseid teha, nii jäigi suusatamine poole peale ehk homse varna visatud eks vahest püüan natuke ette ka suusatada.
20090112_Krapi_0016

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga