10 mil.

Lootust on, et varsti tuleb kohver välja.
Minult ainult värske lumeinfo, sest mujalt te seda ei leia. Täna hommikuse seisuga Jõulumäe suusarada värskelt hooldatud ja valmis panemiseks. Sai siis pandud igapäevane „seitse pöialpoissi“, täpsemalt.
Staadionile jõudes lõi ninna värske lume lõhn, üks kena suusaneiu just lõpetas, viisakusest küsisin, kuidas lippas, kahjuks ei lipanud kuna tal hooldus tegemata, selles leppisime kokku:) Staadionilt minnes trehvasin veel rajahoolde mehi, kes seadsid algavaks võistluseks rajamärgistust paika. Tulemas olid noorte vist mingid koolisisesed suusavõistlused, tegelikult on kogu nädalavahetus jõulumäel tihe graafik võistlusi toimub pea iga päev, mis ei sega normaalsel inimesel suusatamast.
Suusarada loomulikult superluks, ööjooksul tahenenud suusarajale sai joonistatud esimesi triipe. Viis ringi möödus suht üksinduses, siis hakkas suuskadel lapsi rajale pudisema, tõusudel tekkisid ummikud, milledest sai õnneks glissis läbi. Jah – tänapäeva lapsed suusatavad sarnaselt neegritele, kel suusad esimest korda all, vingerdavad, kui vihmaussid, see-eest usun, et nutitelefoni näpivad minust kümneid kordi paremini. Kunagi tulevikus on neid jube lihtne väljalülitada – tepsel seinast ja elu seisab.
NB! Homsed kiiremad triibud jääl või veel speedpiraati – ära ole hapupiimane. http://www.kitezone.ee/upload/speed2014.html
Sunset

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga