Wave.

Waveilmad püsivad st. ikka suusalainel Jõulumäel.
Mets haljendab ja põllud kisuvad juba roheliseks, aga jõulumäel kestab talv nagu lumekuninganna kuningriigis, siin ei kehti loodusseadused vaid kohalikud jõulumäe omad. Tõsi ta on hing ihkab merele, garaazis kostab juba väike nagin, õnneks on mul lauad surfikottides ja lukud kõvasti kinni nagu oleks öö st. talveuinak, aga eks kevadelõhn lööb neilegi ninna.
Omal pole viga seni kuni kodurand jääs, siis matkama ei kipu, teiseks kuniks suusarajad kestavad seniks mul suusapüksid püsti püsivad. Suuska on ikka iga päev libistatud, vahest kaks korda päevas, olud on kuidas kunagi. Mõni päev on lust ja lillepidu, teine päev kallab vihma või on tõsine jäärada ega me papist pole – puhas carbon kevlar:)
Tänane suusk Margoga, kes ilusti külla tuli ja siis koos suusarajale – noo oli kevadine, kui päike kraadiklaasile paistis, siis pluss 22. Samas kunstlumerada teadupärast on tõsine külmkapp, veel kella 12 ajal oli rada jääs, kui päike peale ei paistnud. Lootust on ehk kestab kuni meri jäävabaks saab, paksemates kohtades on lund suusarajal veel kuni pool meetrit, aga on kohti, kus päike ja tuul oma teevad, seal on õhem.
Jääpiir merel on juba üsna lähedal.
Arva ära, kas pildil on tuul või lumi peitu pandud?
25.02.2014 Jõulumäe 004
… saab üles igast mäest.
25.02.2014 Jõulumäe 007
jääproov
24.02.2014 006

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga