Mystic.

Täielik müstika:http://sport.delfi.ee/news/purjetamine/uudised/eestlanna-saavutas-lohelauasoidu-mm-etapil-kuuenda-koha.d?id=68106889
Nüüd, mil eesti on peaaegu viie rikkaima riigi seas, minu arvates isegi kõige rikkam ei jää minulgi muud üle, kui nautida seda rikkust.
Ei saanud tänagi suustama minemata jätta, seda seks, et teil oleks õhtul midagi lugeda, kas siin midagi tarka on ei tea. Suusarada hooldatud, ilm mõnusalt pilvine, see tähendab polnud päikest, mis oleks raja pehmeks teinud. Ringid kulgesid rahulikult nautides seda rikkust. Ring ringi järgi ring nagu abba laulus, tundus lausa, et olen ainuke rajal, kuid kohati vilksas kuskil keegi. Näiteks silmasin Tuuleveskit ehk mäletate, tema sai oma nime omapärase suusastiili pärast, käte jalgade töö meenutas tuuleveski tiibade ringlemist.
Toriseja, Häbelik, Doktor, Õnneseen, Aevastaja, Unimüts ja Ninatark, nii olid suusaringide nimed, kokku 26,25km nagu poleks olnudki ehk Lumivalguke päästab.
Sõnaseletuseks, kes kuidas rikkust mõistab, kuid kunagi pole rikkus rahas – minu jaoks on selleks aeg, kui tahate võin seda teiegagi jagada:)
24.02.2014 010

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga