Speed Pirate 2014.

„Lumi on muinasjutt…“, nii laulis üks eesti suusakuulsus ja see lause tagus peas täna hommikul jõulumäel. Rada jällegi värske hooldusega, hommikul ilm päikseline, kuid mitte veel sulatav, paar esimest tundi oli rada väga pandav, hiljem hakkasid tõusud pehmeks minema, aga tänaseks aitas 30km..
Juhtusin minagi telekast vaatama, kui suusainimesed mujalt maailmast jõulumäe suusaradu kiitsid, väidevalt jäävad enamus mk radu meie kodurajale alla – kõrvad hakkasid kohe liikuma:)
Arvatavalt saab veel paar nädalat suuska libistada, sest järgmine nädal tuleb talv taas tagasi.
Nüüd täiendavalt Speed Pirate kiirusvõistlusest.
Tegemist on kiirusvõistlusega kitesurfaritele ja windsurfaritele, kui meistrivõistlusel selgitatakse parim mingis kindlas distsipliinis, siis Speed Pirate puhul on tegu kiirusvõistluse mitmevõistlusega, ehk KÕIGE, KÕIGE, KÕIGE kiirem selgub meie võistlusel.
Selleks ka suur osalejate ja sponsorite huvi, nii toetab võistlus Z , Surfshop, Miniloots ja Loctite. Parim purilaudur saab auhinnaks hinnalise Z uime, lisaks iga kuu parim Surfshopilt kinkekaardi, hooaja lõppedes kõige kiiremad kuhjaga auhindu, et teised ilma ei jääks, siis loositakse kõigi osalejate vahel välja hinnaline üllatusauhind.
Aeg valmistuma hakata (arvesse lähevad vaid eesti vetel sõidetud tulemused).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga