Jõulumäe. Idatuul vs. Lääs

Seniks kuniks kauakiidetud jõulumäe suusarada kestab saab sealt viimast võtta.
Tegelikult kukkus taevast ka kaks lumehelvest alla, kelle kevadnäljane päike ära sõi. Uudiseks on see, et paar päeva on olnud rajameistriks Jaak kuna Eiko läks end alpidesse täiendama. Uskumatu, kuid tõsi Jaagul tuli juba esimese korral super korralik suusarada, mida teised järgmisel päeval nautisid.
Peale Andruse suurt võitu kohalikel võistlustel on kõik vanatoid end suusatama ajanud. Paar päeva tagasi juhtus selline lugu, trehvasime Lellekaga, kellega koos tiirutasime üht taadi sünniaastaga 1947. Jutujätkuks pärisin, kuidas lippab, jne. , taat vastu, pole viga, et kuule, kui vana see Aino on(Andruse ema), kuuldes, et temast paar aastat vanem, jäi taadil karp lahti, oli temast nagu postist mööda tuisanud. Eks ta sai sellest innustust ja lasi talla põhja, lellekal, kes pikalt haige oli päris tegu ja maha ta jäigi. Tundubki, et metsa suusatama on jäänudki vanurid, noortel omad spordid. Viimasel ajal on disgolf populaarsust kogunud, disgolfi rajad paiknevad suusaradadega kõrvuti ja siis on neid töllerdisi suusarada täis. Arvata on ,et varsti on disgolf olümpiaala ja natuke veel ehk padjasõdagi.
Inimsilma ja mõistuse piiratusest – Pärnu laht väike nagu ta on, vaatad ühest nurgast jääd pole, vaatad teisest jää niikaugele, kui silm ulatub ja üks päev ühepool, teine päev teiselpool, aga ära minna ei taha, hullem, kui okupant, nii iga aasta, üürike on see priiuse põli. Paistab, et tädi Vanga ennustus hakkab täide minema, „Suur Vladimir“ liidab taas „venemaa“. Kahjuks pole see idatuul meile kunagi head toonud.
Suusatalv iseenesest oli hea detsembris algas ja nüüd märtsis saab tõenäoliselt läbi, statistiliselt paar tuhat suusakilomeetrit, hea tuju ja tervis kogu hooaja.
Lõpetuseks, ärge kunagi hakkage lolliga vaidlema, loll sellest targemaks ei saa, pigem laskute ise samale tasemele.
433px-Da_zdravstvuet_nasha_Pobeda!_Marka_SSSR_1945

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga