Jõulumäe. Suusahullud päevad.

Täna taas Jõulumäel, kus suusahullud päevad, pakkumisel 3,75km. värskelt hooldatud suusarada looduskauni vaatega, lisaks liblikad.
Olime hommikul esimesed Matti ja Keiniga ning saime esimesi triipe värskelt hooldatud suusarajal joonistada. Kuigi temperatuur oli juba pluss viis, siis vastu hommikut oli pisut külmetanud ja suusarada seisis mõnus kahu, hea lippega. Muus osas nagu päris kevad, mis ka on, päike küpsetas ja suusarada muutus ring ringilt pehmemaks. Täna veel oli täisring suusatatav, kuid arvata on, et homme jääb kelgumäetõus välja, sest juba täna oli seal tõusunurk ausõna peal. Veel on rajal üksikuid kohti, kus lumevaip on üsna õhukeseks kulunud ja arvata on, et järgmine nädal tuleb viimane suusanädal. Meie tänane suusadistants kuus ringi.
Mis suusahullud päeva, sest suusahulludel on jõulumäel suusahull suusalaager. Lisaks neile on jõulukal nädalavahetusel disgolfi eesti meistrivõistlused, paistab põnev ala olevat, piltnikud ja filmimehed muudkui säristavad, et põnevad hetked peale saada, seda mitte paha pärast, tõesti igale ühele oma ja kõike niikuini ei jõua.
suusahullud

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga