Liiv.

Aina paremaks läheb ja juba päris suviseks, kui enne oli vesi selline karastav, nüüd ainult jahutav. Tänaseks prognoos hea, ilm ilus, surfisõbrad seltsiks.
Täpsemalt ikka sõber Pärnu rand, mis kalurite poolt võrke täis heegeldatud, aga õnneks muulipoolne osa ikka võrguvaba. Rannas vaikselt liiv lendas ja värviti rannapinke, ma nüüd ei tea, kas see oli taotuslik, et pingid nimme karedaks jääks ja neid suvel muuks otstarbeks ei kasutataks. Meid see ei seganud, kuigi jah ega see liiv just head tee, vaatasin purje, isegi purjeliistu taskud on liiva täis, rääkimata trapetsiotstest. Suve jooksul läheb tänu liivale paarid trapetsiotsad, liiv on nööri ja ümbrise vahel sees ja just all konksu kohal ning iga triibuga kulutab nööri.
See selleks, surfipäev oli hea, surfisõbrad Matti, Alo, Margo, Lembit ja sajapealine lohe, raiud ühe pea, kohe tuleb mitu asemele – vot nii. Kamaks Falcon112 ja Blade 6,3 , keps käepeal näitas läbisõiduks 70km, maks 55km/h, aga jube trampimine oli, vahest on ilusam Laine, eriti suvel – selline ebamaine.
Kui nüüd ebamaiseks läks, siis vaatasin täna Putini kõnet ehk rahva küsimustele vastamist. Ka telekas pettis, aga pead ümbritses tal kõne ajal püha oreool. Sain teada, et on olemas venerahvus ehk Putini sõnul Vene Maailm, mis on teistest parem. Seda kuulutati ka eelmise sajandi 30-ndatel saksamaal teise mehe suu läbi ja teise rahvuse kohta. Samas, mida paha öelda, las mees ajab oma asja on ju temagi vaid käpiknukk ja tuul sellest ei muutu, kui just päris itta ei lähe – ajaliiv.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga