Kiiver.

kiiver 009
Mitte, et tuult poleks olnud – oli, aga tahtsin näha, kas on iselooma. Parim võõrutusravi surfist sõltuvuse vabanemiseks on rullsuusk, et enam vähem sama. Kui veel võrrelda suure purjega sõitmisest, siis kordades parem.
Nii olingi täna taas jõulumäel rullirajal ametis. Plaan oli omalgi minna, aga juhtus nii, et sõber lellekas helistas ja saime koos minna. Ütlen ausalt iga korraga hakkab üha enam meeldima st. aina paremaks läheb. Olime pea kaks tundi tiirelnud, kui ütlesin, et lõpetuseks võiks ühe ringi tagurpidi teha – mõeldud tehtud. Enamus ringi oli normaalne, aga viimane laskumine, mis muidu on tõus, seal tuleb siis 180kraadine kurv täie pasa pealt laskuda. Lellekas läks ees ja siis tuli nn. naljakas koduvideo seda küll mälupilti. Jõudsin veel mõelda ehk mahun mööda, aga juba olid jalad sõlmes ja uperpalli vastu afaltit – müraki. Poleks kiivrit oleks schumaher, kui sedagi, lisaks olid meil mõlemal dressid ribadeks ja pool kintsu nahast paljas, lisaks küünarnukid. Õnneks varustus ja kondid terved, sai naerdes edasi sõita ja isu ei kadunud kuhugi, ikka oli hea.
Meelespidamiseks kasutage alati turvavarustust(kiiver, päästevest, kondoom), kui see on ettenähtud, isegi siis, kui te olete endas kindlad !!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga