Rohelise nokaga lind.

Teadmiseks võtsin puhkuse välja, ilmad head suvised, kunas veel. Esmaspäevast reedeni on puhkus, laupäev pühapäev jälle puhkepäevad jne..
Selle nädala kolmest tuulisest päevast on kaks käes, üks üleeile tänu sõbrale poolakale. Tänane magustoit oli enam-vähem kõigis prognoosides ja arvestades pärnu olusid, siis teada oli, et tuleb päris tuul. Nii oligi astusin pool üksteist lauale ja maha tulin pool kaks läbi, mitte, et tuul oleks otsa saanud, aga lähenes tume pilvepiir. Kõigest lähemalt, tuul paras 97 liitrisele slallikale ja seitsenull purjele, suured mehed muidugi suurte laudadega. Soojenduseks sai tehtud mõned triibud, siis kargasid ka teised peale, koos Lempsi ja Tommmiga kündsime valgekasse, et tulemas on Aegna Maraton, siis oligi tänane väike ettevalmistus seks. Kolme tunniga sai mahaküntud 110km, maks 55, jne.
Tark otsus enne musta pilvepiiri maha tulla oli hea, oma silm on kuningas, kuidas lohed riburada kõrkjatesse lendasid, hetkega oli meri tühi, kaldal tõusis liivapilv, inimesed põgenesid lapsed kaenlas. Lisaks hakkas torkivat vihma sadama, võimatu oli silmi lahti hoida. Õnneks vaibus see äiksetorm peagi, suuremaid kadusid vist polnud, mõned lohed ja üks purilaudur. Natuke oli ka head, Annika ütles, et oli näinud üsna lähedalt tsaibi, aga kätte veel ei saanud. Tommmi viis torm lottemaale, kus ta Lotte käest pisut juua palus, aga ei saanud, heas maailmas on kõik tasuline.
Ettevaatust mujalt tulijatele, eriti pirita surfajatele, vesi +24 on teie jaoks kõrvetav, selle vastu on abi hästi rasestusvastastest pillidest.
23.07.2014 007

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga